logo

Napisz do nas

Email:
Imię:
Wiadomość:
Firma GARDEN SERVICE informuje, że od dnia 22.04.2014 kursy na trasie
Świdnik - Lublin oraz Lublin - Świdnik (Linia Olimpijczyków) nie będą wykonywane.

Kontakt

Zadwoń na infolinię Garden Service: tel.: 603 48 37 37 tel.: 603 42 02 42

Rozkład jazdy

 
StartŚwidnik ul. Kusocińskiego (Olimpijczyków) 05:38 07:15 09:10 11:06 12:34 14:06 15:48 17:42 19:15 20:38
Świdnik al. Armii Krajowej (Galant) 05:40 07:17 09:12 11:08 12:36 14:08 15:50 17:44 19:17 20:40
Świdnik ul. Kosynierów (Kościół) 05:42 07:19 09:14 11:10 12:38 14:10 15:52 17:46 19:19 20:42
Świdnik ul. Racławicka I (Bank) 05:44 07:21 09:16 11:12 12:40 14:12 15:54 17:48 19:21 20:44
Świdnik ul. Wyszyńskiego przy Kamińskiego 05:46 07:23 09:18 11:14 12:42 14:14 15:56 17:50 19:23 20:46
Świdnik ul. Wyszyńskiego (za cmentarzem) 05:50 07:27 09:22 11:18 12:46 14:18 16:00 17:54 19:27 20:50
Lublin al. Witosa (Doświadczalna 02) 06:00 07:37 09:32 11:28 12:56 14:28 16:10 18:06 19:37 21:00
Lublin al. Witosa (Grygowej 01) 06:02 07:39 09:34 11:30 12:58 14:30 16:12 18:08 19:39 21:02
Lublin al. Witosa (Carrefour 01) 06:04 07:41 09:36 11:32 13:00 14:32 16:14 18:10 19:41 21:04
Lublin Droga M.Majdanka (Lotnicza 01) 06:08 07:45 09:40 11:36 13:04 14:36 16:18 18:14 19:45 21:08
Lublin ul. Fabryczna (Park Bronowice 04) 06:11 07:48 09:43 11:39 13:07 14:39 16:21 18:17 19:48 21:11
StopLublin Dworzec Główny PKS Al. Tysiąclecia 6 06:15 07:52 09:47 11:43 13:11 14:43 16:25 18:21 19:52 21:15
 
StartLublin Dworzec Główny PKS Al. Tysiąclecia 6 06:17 08:20 09:51 11:51 13:18 14:57 16:39 18:29 19:57 21:17
Lublin ul. Fabryczna (Park Bronowice 03) 06:23 08:26 09:57 11:57 13:24 15:03 16:45 18:35 20:03 21:23
Lublin Droga M.Majdanka (Lotnicza 02) 06:26 08:29 10:00 12:00 13:27 15:06 16:48 18:38 20:06 21:26
Lublin al. Witosa (Carrefour 02) 06:30 08:33 10:04 12:04 13:31 15:10 16:52 18:42 20:10 21:30
Lublin al. Witosa (Grygowej 02) 06:32 08:35 10:06 12:06 13:33 15:12 16:54 18:44 20:12 21:32
Lublin al. Witosa (Doświadczalna 05) 06:34 08:37 10:08 12:08 13:35 15:14 16:56 18:46 20:14 21:34
Świdnik ul. Wyszyńskiego (przy cmentarzu) 06:42 08:45 10:16 12:16 13:43 15:22 17:04 18:52 20:22 21:42
Świdnik ul. Wyszyńskiego (przy kościele) 06:43 08:46 10:17 12:17 13:44 15:23 17:05 18:53 20:23 21:43
Świdnik ul. Racławicka I (Jarzębinowa) 06:45 08:48 10:19 12:19 13:46 15:25 17:07 18:55 20:25 21:45
Świdnik ul. Kosynierów (Hallera) 06:47 08:50 10:21 12:21 13:48 15:27 17:09 18:57 20:27 21:47
Świdnik ul. Okulickiego (Galerii Adampol) 06:49 08:52 10:23 12:23 13:50 15:29 17:11 18:59 20:29 21:49
Świdnik ul. Okulickiego (Targ) 06:50 08:53 10:24 12:24 13:51 15:30 17:12 19:00 20:30 21:50
StopŚwidnik ul. Kusocińskiego (Olimpijczyków) 06:53 08:56 10:27 12:27 13:54 15:33 17:15 19:03 20:33 21:53

 

Kursuje od poniedziałku do soboty! Nie kursuje w niedziele i święta

Pobierz rozkład (.pdf)

linki

    Polecamy również:

    • Na lotnisko Lublin

      Planujesz podróż samolotem? Sprawdź kiedy i jak możesz
      dostać się na Airport Lublin

    • Biała Podlaska

      Mieszkasz w okolicy Białej Podlaski? Sprawdź nasze połączenia na terenie powiatu bialskiego